Тіркелу
   Резидент РК
   Сгенерировать пароль
Пароль прийдет на указанный Email адрес
Алға
Кері қарай
Тіркелу
 

Возможности после регистрации:

Сможете задавать вопросы руководителям госорганизаций и получать на них ответы, получите доступ к документам для скачивания.


Сможете пользоваться дополнительными сервисами: участвовать в онлайн-конференциях, читать блоги, оставлять отзывы к госуслугам и оценивать качество их оказания.


В случае подписки на новости, получите информацию о всех событиях на свой E-mail.

По вопросам работы интернет - ресурса просим обращаться по телефону: 8 (7292) 42-83-32
Жеке кабинет

Әкім орынбасарлары

09.10.2015


Аудан әкімінің орынбасары  - Аудандық сәулет, қала құрылысы және құрылыс, экономика және қаржы, тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары  бөлімдеріне  жетекшілік жасайды.

Аудандық бюджеттің орындалысы, республикалық және жергілікті  бюджеттің  нысаналы трансферттерінің игерілуі  бойынша барлық  бағдарлама әкімшілерінің жұмысына, аудандық коммуналдық кәсіпорындардың жұмыстарына, санитарлық тазалық  мәселелеріне  басшылық  жасайды.

Аудандық коммуналдық меншік, пошта, телекоммуникация қызметтерін үйлестіреді.

Аудандық қазынашылық басқармасы, салық комитеті, статистика басқармасы, жылжымайтын мүлікті тіркеу орталығының аудандық филиалы, банктермен  жұмыс  жүргізеді.

Түркменбаев  Әбдеш  Қойшыұлы Маңғыстау облысы Шетпе поселкесінде  23.04.1975 жылы дүниеге келген. 1992-2003 жж, 2003-2006 жж – Ш.Есенов атындағы  университетті инженер- құрылысшы, таукен инженері мамандықтары бойынша бітірген. 

 18.09.1997- 02.11. 1998 жж -  Инженер, «Қуат»акционерлік  қоғамы

  03.11.1998- 01.01. 2000 жж - Қаржыгер, «Китайский дворик» СП,Ақтау қаласы  03.09.2000- 05.12.2000  ж - Өндірісті дайындау инженері, «СМУ НТС» ЖШС

  03.07.2000 - 01.09.2000 жж - Инженер ПП  «Скиф»

  01.09.2000 -  15.12.2000 жж - Инженер ПП  «СМУ- НТС»

  19.12.2000 - 15.08.2001 жж - Цех шебері,  «УПП» ЖШС

  05.09.2001- 24.02.2003 жж  - Прораб,мастер «КаспийМұнайҚұрылыс-Билдинг» АҚ

  26.02.2003- 27.03.2005 жж- Учаске бастығы, «СМУ-10» АҚ

  31.08.2005- 28.11.2005 жж- Вице Президент, «СМУ-10» АҚ

  28.11.2005 - 01.04.2006 жж- Президент, «СМУ -10» АҚ-

  01.04.2006- 30.12.2007 жж-Вице  Президент, «КаспийМұнайҚұрылыс-Билдинг» АҚ

  03.01.2008- 02.03.2009 жж - Директор, «- СтройСервис»ЖШС-

  02.03.2009- 21.01.2010 жж- Бас маман, Ақтау қалалық құрылыс бөлімі

  21.01.2010- 01.03.2011 жж- Сектор меңгерушісі, Ақтау қалалық құрылыс бөлімі

  22.06.2011-22.09.2011 жж - Бастықтың міндетін атқарушы,Қарақия аудандық сәулет,қала құрылысы және құрылыс бөлімі

  22.09.2011-13.03.2013 жж - Бастық, Қарақия аудандық сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі,

  12.03.2013 ж- қазіргі  уақытқа  дейін- Аудан әкімінің орынбасары, Қарақия ауданы әкімінің аппараты

  Отбасылық жағдайы – үйленген, 4 баласы бар.


Аудан әкімінің орынбасары - Аудандағы дін және әртүрлі партиялармен, үкіметтік емес ұйымдармен, қоғамдық – саяси қозғалыстармен және қоғамдық  ұйымдармен өзара іс – қимыл  мәселелері.

Аудандық  жұмыспен  қамту  және  әлеуметтік бағдарламалар, білім беру, ішкі  саясат және  тілдерді дамыту, мәдениет, дене шынықтыру және спорт  бөлімдеріне жетекшілік жасайды. Денсаулық сақтау және санитарлық эпидемиологиялық қадағалау басқармаларының қызметіне, мемлекеттік зейнет ақы  төлеу  орталығының  қызметіне  жалпы  басшылықты  жүзеге  асырады.

Аудандық мүгедектерді оңалту, аудан әкімі жанындағы әйелдер істері және  отбасылық демографиялық  саясат жөніндегі, аз қамтамасыз етілген азаматтарға жәрдемақы тағайындау  жөніндегі, аудандық  кәмелетке  толмағандардың ісі  және  олардың  құқықтарын қорғау жөніндегі, аудандық ата-ана қамқорлығынсыз қалған  балаларға қамқоршы  және қорғаншы  тағайындау бойынша, стандарт бойынша,  аудандық  денсаулық  сақтау мәселелері  бойынша үйлестіру кеңеске, ана мен нәрестелер  өлім-жетімін  төмендету  бойынша  аудандық  штабқа, мемлекеттік рәміздер жөніндегі комиссияға және консультативтік кеңесші орган  жөніндегі кеңеске, мекенжай тіркелімі комиссиясына, ономастика жөніндегі, тарихи және мәдени ескерткіштерді қорғау жөніндегі, эвакуация, қылмыстың алдын алуға және жолын кесуге жәрдемдескен, қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу жөніндегі  комиссияларына  төрағалық  етеді.

Сайлау, жастар ісі және  бұқаралық ақпарат  құралдарының, мемлекеттік органдар қызметінің сапасын бағалау жұмыстарын үйлестіреді. Нормативтік құқықтық актілердің жобасын қолданыстығы заңнамаларын шеңберінде жан-жақты зерделенуіне, уақытылы және тиісті деңгейде мониторинг жүргізілуін және аудан әкімінің төрағалығымен өтетін құқық бұзушылық профилактикасы жөніндегі ведомствоаралық комиссияның хаттамаларынының орындалысын бақылау.

Аудандық әділет  басқармасы, аудандық халыққа қызмет  көрсету  орталығы және аудандық  мұрағат бөлімімен жұмыстар жүргізеді.

Кумискалиев Ержан Копяшарович  2 қаңтар 1983 жылы  Түрікменстан Республикасы, Ташауыз  облысы, Ленинск кентінде дүниеге келген. Білімі жоғары. 2003 жылы  М.Әуезов атындағы  Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университетін заңгер-құқықтанушы мамандығы бойынша бітірген.

2004-2008 ж.ж. аралығында Жаңаөзен қаласының  №3 орта мектебінде  тарих және құқық пәнінің мұғалімі, директордың оқу және тәрбие ісі жөніндегі орынбасары қызметін атқарған.

28.08.2008 – 30.11.2016 ж.ж. аралығында  Маңғыстау облыстық ішкі саясат басқармасының  ұйымдастыру–әкімшілік бөлімінің бас маманы, бөлім басшысы, басқарма басшысының  орынбасары  қызметтерін атқарған. 2016 жылдың 30 қараша күнгі Қарақия  ауданы әкімінің № 274 өкімімен  Қарақия ауданы әкімінің  орынбасары  қызметіне тағайындалды, жанұялы .

Беков Қыдырберді  Әндірұлы Түркменстан Республикасы Мары облысында 12.02.1977 жылы дүниеге келген. Білімі жоғары. 1995- 2000 жылдары Қорқыт – Ата атындағы Қызылорда мемелекеттік университетін Жер кадастр инженері мамандығы бойынша бітірген.

1995- 2000 жж- Студент, «Қорқыт-Ата» атындағы  Қызылорда  мемлекеттік университеті, Қызылорда  қаласы

 22.01.2001 – 28.05.2001 жж - Изолировші, «МаңғыстауМұнара»ЖШС - нің  жоғары  монтажды бөлімі, Ақтау қаласы

 15.11.2001 - 04.05.2004 жж - Инженер жерге - орналастырушы, Маңғыстау облыстық жер ҒӨО ЕМК, Ақтау қаласы

 05.05.2005 - 24.01.2005 жж - Бас  маман жерге  орналастырушы  инспекторы, Маңғыстау облыстық жер ресурстары басқармасының  жерді  пайдалануды қорғау бөлімі,  Ақтау қаласы 

 24.01.2005 - 17.03.2008 жж - Бөлім бастығы Маңғыстау облыстық жер қатынастары басқармасының жер учаскелерін беру және қайтып алу бөлімі,  Ақтау    қаласы 

 17.03.2008 - 16.02.2010 жж - Бас инспектор, Маңғыстау  облысы әкімі аппаратының ұйымдастыру бақылау бөлімі,  Ақтау қаласы

 16.02.2010 - 02.11.2011 жж  - Әкім, Басқұдық селолық округінің әкімінің аппараты, Қарақия ауданы әкімінің аппараты, Құрық селосы

 02.11.2011 ж – қазіргі уақытқа дейін - Аудан әкімінің орынбасары, Қарақия ауданы әкімінің аппараты, Құрық  селосы

 Отбасалық жағдайы - үйленген, 3 баласы бар.

Аудан әкімінің орынбасары  - Аудандағы  өнеркәсіп, кәсіпкерлік, инвесторлар, сауда, баға және табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау, қорғаныс істері, төтенше  жағдайлар, өртке қарсы  қызмет, орман және аңшылық, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау, елді  мекендердің келбетін кемелге  келтіру және  санитарлық тазалық  мәселелеріне  басшылық  жасайды.

Көші-қон қызметінің жұмысын үйлестіру.

Аудандық жер қатынастары бөлімі, аудандық ауылшаруашылық және ветеринария, аудандық кәсіпкерлік бөлімдеріне  жетекшілік  жасайды.

Аудандық  жерге орналастыру  және алдын-ала таңдау комиссиясына, тұрғын үй комиссиясына жетекшілік  етеді.

«Жұмыспен қамтудың жол картасы – 2020» бағдарламасы аясында несие алуға ниет білдірген жобалармен жұмыстар жасау.






Ақпараттық ресурстар